Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 27.05.2018 07:47

​BDI thërret për qetësi

Shkup | 10/05/2012 20:20

Në prag të protestave të paralajmëruara në Shkup, si nga nga shqiptarët, ashtu edhe nga maqedonasit, partitë politike në Maqedoni kanë bërë thirje për qetësi dhe maturi.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress