Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 26.04.2018 09:46

​Arsimi në Kosovë dhe Evropa

Prishtinë | 09/05/2012 18:16

Fjala e mbajtur në Rezidencën e Francës në Prishtinë, nga nënkryetarja e Forumit Rinor të LDK-së, Njomza Emini, me rastin 9 Majit – Ditës së Evropës.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress