Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 23.10.2017 10:11

​Aksident trafiku me pasoja fatale

Prishtinë | 27/09/2008 11:18

Një person ka humbur jetën dhe të dy të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti të komunikacionit që ka ndodhur në rrugën Gurrakoc-Klinë, në fshatin Zallq, ka njoftuar Policia e Kosovës.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress