Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 27.02.2017 09:25

​AAK: Sondazhi tendencioz

Prishtinë | 22/05/2013 21:49

(E plotësuar)Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) rezultatet sondazheve të publikuara së fundmi i konsideron si të pasakta, tendencioze dhe spekuluese.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress