Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 17.08.2017 07:47

​9 Maji i ardhshëm, festohet me punë

Prishtinë | 09/05/2012 14:30

9 maji - Dita e Evropës, e përfshirë në kalendarin e festave zyrtare në vendin tonë dhe për nderë të së cilës, e gjithë administrata e shtetit sot është në pushim, paralajmërohet se nuk do të festohet më me pushim.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress