Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 11.12.2017 02:54

​6000 të vdekur në 22 vjet nga gjakmarrja

Tiranë | 03/04/2013 08:04

Gjakmarrja në Shqipëri në 22 vite tranzicion numëron 6 mijë jetë të humbura dhe 10 mijë familje të ngujuara.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress