Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.03.2019 08:04

​31 vjet të mjegulluara

Prishtinë | 17/01/2013 10:01

Sot mbushën 31 vjet nga vrasja në rrethana të paqarta e atdhetarëve Jusuf, Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zeka në Shtutgart të Gjermanisë.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress