Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 18.10.2017 03:11

​26 kompani britanike shprehin interesim për investime në Kosovë

Prishtinë | 27/10/2007 16:03

Më se 26 kompani skoceze dhe Irlanda e veriut kanë shprehur interesimin që të investojnë në Kosovë, ku njërin nga prioritetet do të kenë ndërtimin...

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress