Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.01.2018 04:20

​“Hasani po flet për politikë”

Prishtinë | 22/09/2012 11:04

Instituti për Studime Kushtetuese dhe Parlamentare (ISKP) ka reaguar përkitazi me paraqitjet e shpeshta publike në media të Kryetarit të Gjykatës Kushtetuese të Republikës së Kosovës, Enver Hasani.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress