Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 11.12.2017 07:59

​“Vetëvendosja shpifi”

Ferizaj | 21/02/2013 16:05

Rrjeti i OJQ-ve "Avonet" nga Ferizaj, i cili një ditë më parë ka qenë në qendër të kritikave nga drejtuesit e Lëvizjes Vetëvendosje të Ferizajt, për gjoja jo neutralitetin e tij në procesin e zgjedhjes së kryetarëve të fshatrave, ka reaguar të enjtën duke shprehur keqardhje për tendencën e politizimit të këtij procesi nga individ dhe subjekte politike.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress