Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.09.2017 05:03

​Elkos Group, prezanton 400 automjete transportuese (Video)

Pejë | 25/02/2013 11:17

“Elkos Group”, ka prezantuar 400 automjete transportuese, me të cilat punëtorët e kësaj kompanie, bëjnë distribuimin dhe furnizimin e të gjitha pikave shitëse në Kosovë.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress