Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 26.04.2018 09:48

​“Astrit Haraqija më kërkoi 3.6 milion euro”

Prishtinë | 13/09/2012 17:25

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli ka thënë sot se Astrit Haraqija i ka kërkuar para në vlerë prej 3.6 milion euro, që t’i jepej hoteli “Grand”, ndërsa për deputetin e LDK-së, Naser Osmani dhe deputetin tjetër Ukë Rugova ka mohuar t’i kenë kërkuar para.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress