Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 10:26

​ Tregomëni burimin !

Prishtinë | 08/05/2012 09:21

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, do të duhej të marrë seriozisht reagimin dhe shqetësimin e gazetarëve të Kosovës, por edhe të organizatave ndërkombëtarë, që kanë ngritur për futjen e nenit 37-të dh 38-të në Kodin e ri Penal. Kosova më shumë se kurrë ka nevojë për liri të shprehjes, dhe kurrsesi për mbyten e saj.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress