Aktuale

 
 
 

Lajme sportive

Krenar me shiritin e kapitenit
 

Krenar me shiritin e kapitenit

Andres Iniesta do të jetë kapiten i Barcelonës në sezonin e ri. Mesfushori...

 
 Shpërndaje
 

Video

Mustafa: Gjykata mund të marrë çdo vendim, deputetët vendosin përfundimisht

Liderët e treshes, LDK-AAK-Nisma vlerësojnë se Hashim Thaçi po shkel Ligjin kur po merr vendime meqenëse tashmë është betuar si deputetë, dhe se në rast se situata e Flora Brovinës përsëritet, sipas tyre, do të gjejnë zgjidhjen dhe se...

 
 Shpërndaje
Te tjera
 
 
 

Keni për të raportuar ndonjë ngjarje? Na dërgoni lajmin tuaj në lajmet@kosovapress.com

 
Foto Lajm
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lajme nga Ekonomia

 
​Banka TEB lëshon Agrokartelën e 1000-të në Kosovë

​Banka TEB lëshon Agrokartelën e 1000-të në Kosovë

Me rastin e dhënies së Agrokartelës së 1000-të, banka TEB në bashkëpunim me USAID-in,...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Shëndetësi

 
​Ja pasojat e divorcit dhe gjumit të keq?

​Ja pasojat e divorcit dhe gjumit të keq?

Gjumi i keq, pas një divorci nuk do të iu lë juve vetëm me disa shenjë të zeza nën sy, por...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Magazina

 
​Fiziku atletikë i Cameron Diaz!

​Fiziku atletikë i Cameron Diaz!

Ajo është e njohur për dietën e shëndetshme dhe dashurinë për ta mbajtur atë në formë.

 
 Shpërndaje
Më shumë