Aktuale

 
 

Lajme sportive

​Bayerni mohon interesimin për Sami Khediran
 

​Bayerni mohon interesimin për Sami Khediran

Bayern Munchen ka mohuar se po e kërkon mesfushorin e Real Madridit Sami...

 
 Shpërndaje
 

Video

Breedlove: Radikalizmi i rrezikshëm për Kosovën

Komandant Suprem i Aleancës për Evropë, Philip Breedlove ka shprehur qëndrimin se radikalizmi po merr masa shqetësuese dhe është rrezik, jo vetëm për Kosovën, por edhe për të gjitha shtetet e NATO-së.

 
 Shpërndaje
Te tjera
 
 
 
 
 

Keni për të raportuar ndonjë ngjarje? Na dërgoni lajmin tuaj në lajmet@kosovapress.com

 
Foto Lajm
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lajme nga Ekonomia

 
​Qumështarët protestojnë sërish nesër

​Qumështarët protestojnë sërish nesër

Përfaqësuesit e përpunuesve të qumështit kanë paralajmëruar se nesër në orën 12:00, do të...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Shëndetësi

 
Prishjet e shpeshta në Institutin Onklogjik lënë pacientët pa radioterapi

Prishjet e shpeshta në Institutin Onklogjik lënë pacientët pa radioterapi

Mosfunksionimi i aparaturës për raidoterapi në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK),...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Magazina

 
​Miranda, indiferente ndaj sherrit Bloom-Bieber

​Miranda, indiferente ndaj sherrit Bloom-Bieber

E ndërsa ish-bashkëshorti i saj Orlando Bloom ishte përfshirë në një përplasje fizike me...

 
 Shpërndaje
Më shumë