Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.07.2019 11:05
Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Biznes

Rritet interesimi i kompanive ndërtuese për certifikimin e punëtorëve

Jogobella sjell shijet e reja mahnitëse me çokollatë nga Zott

Shqipëri-Kroaci, synohet rritje e bashkëpunimit ekonomiko-tregtar

Hamza: Stafi dhe inspektorët e ATK shumë shpejt me uniforma

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

Shenjat që tregojnë se do të prekeni nga sëmundja e mëlçisë

Zgjidhet dilema: Kështu ndikon në të vërtetë aspirina në zemër

Hekuri i mirë për zemrën, por ekzagjerimi rrit rrezikun e iktusit

Kthehet frika nga Ebola, OBSH flet për shenja shqetësuese

Te tjera
AutoTech

Temperatura ferri në Izrael

Çfarë po ndodh në plazhet britanike? - foto

Mercedes-Benz ridizajnon AMG GLC 43 – foto

Italia rrit shpejtësinë maksimale të lejuar në autostradë

Te tjera