Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 08.12.2019 07:43
Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Biznes

Korrupsioni dhe mungesa e besimit në ATK është shqetësuese

BQK vendos t’i mbyll Monego-n dhe luteCredit

KEK të gatshëm për sezonin dimëror

Plani për përmirësimin e integritetit të ATK mundësi për zvogëlimin e praktikave korruptive

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

Federata e Shëndetësisë të mërkurën vendos për vendime sindikale

ShSKUK lavdërohet për të arriturat gjatë këtij viti

A e dini pse të moshuarit flenë më pak?

Ismaili iu premton mjekëve se pagat do t’i marrin me rritje

Te tjera
AutoTech

Shkencëtarët paralajmërojnë: Njerëzimi kërcënohet nga valët ekstreme të nxehtësisë

“Mushkëritë” e Tokës po shkatërrohen: "Amazona plotësisht pa ligj" - foto

NASA zbulon detaje të papritura për Diellin: "Këto janë ndryshime dramatike"

Në Kroaci veturat mund të blihen me kriptovaluta

Te tjera