Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.10.2018 10:43

Kryeministri Haradinaj ndan medalje për ansamblin “Shota” (Drejtpërdrejt)

Lajmi i fundit

Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Biznes

Orari i reduktimeve me energji elektrike

Krasniqi: Gjendja ekonomike në Kosovë aspak e mirë krahasuar me Maqedoninë

Parku i Biznesit në Prizren nuk është finalizuar

OAK kërkon që Ligji për investime strategjike të bëhet më efektiv

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

Vazhdojnë punimet në ndërtimin e fshatit social në Gjilan

Shenjat që tregojnë se vuani nga gonorreja

Shtyhet afati për aplikuesit për Listën e barnave esenciale

Çka tregon për shëndetin nëse ju pengon drita dhe zëri

Te tjera
AutoTech

Volkswagen shënon rënie drastike të shitjes

Një robot “raporton” para Parlamentit britanik

Mitsubishi sjell modelin e "rifreskuar" L200 (Foto)

Zbulohet sekreti pse ndriçon Toka

Te tjera