Aktuale

 
 

Lajme sportive

Allegri dëshiron një tjetër sulmues të Juventusi
 

Allegri dëshiron një tjetër sulmues të Juventusi

Trajneri i ri i Juventusit Massimiliano Allegri ka konfirmuar se ai është duke...

 
 Shpërndaje
 

Video

Fitër Bajrami në Tiranë, besimtarët kërkojnë Xhaminë e Madhe

Në Tiranë kjo festë nisi që në orët e para të mëngjesit, përkatësisht rreth orës 6:23, me faljen e Fiter Bajramit në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

 
 Shpërndaje
Te tjera
 
 
 
 
 

Keni për të raportuar ndonjë ngjarje? Na dërgoni lajmin tuaj në lajmet@kosovapress.com

 
Foto Lajm
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lajme nga Ekonomia

 
​Të dhënat për rritje të punësimit, të pasakta dhe me prapavijë politike

​Të dhënat për rritje të punësimit, të pasakta dhe me prapavijë politike

Të dhënat e dala nga Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK), për rritje të punësimit prej...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Shëndetësi

 
​Punëtorët në mbipeshë janë më pak produktiv

​Punëtorët në mbipeshë janë më pak produktiv

Personat e trashë janë më pak produktivë në punë dhe janë më të prirur për tu lënduar,...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Magazina

 
​Më 31 korrik hapet Festivali i muzikës dhe aktivizmit NGOMFest

​Më 31 korrik hapet Festivali i muzikës dhe aktivizmit NGOMFest

Festivali i muzikës dhe i aktivizmit NGOMFest hap edicionin e tij të 4t nga 31 Korrik deri më 3...

 
 Shpërndaje
Më shumë