Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 21.10.2018 04:56
Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Biznes

KOSID: Nuk duhet të jetë në bordin e ZRRE-së ish menaxheri i KEDS-it

Kanada-SHBA negociojnë heqjen e taksave mbi importet e çelikut dhe aluminit

Moscovici: Borxhi italian nuk rrezikon të përhapet në vende të tjera

Bau Market edhe në Ferizaj, punëson 70 persona

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

Haradinaj: Së bashku duhet të dëshmojmë seriozitet në punën e fizioterapisë në Kosovë

Foshnja “mrekulli”, shpëtoi pasi zemra ju ndal për 22 minuta

Dr. Kenan Sahatciu viziton klinikën “Edenor Physiotherapy”

Ushqimet që luftojnë kancerin e gjirit

Te tjera
AutoTech

Taksia fluturuese do të testohet në vitin 2019

Aston Martin lufton me të njëjtat probleme si Tesla

Porsche Taycan më i shtrenjtë se Cayenne

Investitorët e FB kërkojnë largimin e Zuckerbergut

Te tjera