Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Akademi në nderim të veprës jetësore të Mustafë Rexhepit

Prishtinë, (Kosovapress) 24 Qershor 2013 19:01

Me një akademi është përkujtuar me pietet figura e veprimtarit dhe intelektualit të njohur ferizajas, Mustafë Rexhepi në 32-vjetorin e ndarjes së tij jeta. Në këtë akademi folësit kanë vënë në pah anë të portretit të tij dhe përkushtimit të thellë ndaj kauzës për liri e demokraci.Më të komentuarat