Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Për gjendjen në Prishtinë faji nuk është vetëm i Isës

Prishtinë, (Kosovapress) 07 Korrik 2013 13:24

Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës dhe njëherë kryetar i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, duke komentuar gjendjen, sipas tij, aspak të mirë në kryeqytet, ka thënë se Prishtina nuk duhet të jetë peng i njerëzve të paditur dhe të korruptuar. Sipas Pacollit, për këtë situatë, fajin nuk e ka vetëm kryetari i saj, Isa Mustafa por edhe Qeveria e Kosovës, e cila prej vitesh nuk ka miratuar ligjin për Prishtinë.Më të komentuarat