Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Nesër takimi i radhës Thaçi-Daçiq

Bruksel, (Kosovapress) 19 Qershor 2013 08:25

Nesër në Bruksel do të takohen sërish kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Ivica Daçiq. Ata pritet të diskutojnë për përparimin në zbatimin e Marrëveshjes së prillit, bazuar në planin që dy palët kanë miratuar muajin e kaluar.Më të komentuarat