Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

EULEX-i arreston Zharko Veselinoviqin

Mitrovicë, (Kosovapress) 29 Korrik 2013 15:41

Pjesëtarë të EULEX-it kanë arrestuar rreth orës 15:10 minuta Zharko Veselinoviq, vëllain e Zvonko Veselinoviqit, i njohur për kontrabandë me derivate dhe gjëra tjera, bëjnë të ditur burime të Kosovapress-it.Më të komentuarat