Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Tre të lënduar si pasoi e aksidenteve në trafik

Prishtinë, (Kosovapress) 10 Korrik 2013 10:41

Në tri aksidente të ndryshe në trafik gjatë 24 orëve të fundit, kanë pësuar lëndime të rënda trupore tre persona. Dy nga të lënduarit janë shtruar në QKUK për shërim të mëtutjeshëm, ku njëri nga ta sipas mjekëve është në gjendje kome, pasi që duke ngasur veturën e tij në mënyrë të pakujdesshme, ka dal jashtë rrugës dhe ka goditur një shtyllë elektrike ku dhe kishte ndaluar. Aksidenti në fjalë ka ndodhur në Rahovec.Më të komentuarat