Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Tentim vrasje, tre të lënduar

Prizren, (Kosovapress) 07 Korrik 2013 13:02

Tre persona janë lënduar si pasojë e një përleshje që ka ndodhur mes tyre. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Jusuf Gërvalla” në Prizren, ku si pasojë e një mosmarrëveshje, ka ardhur deri tek një përleshje fizike mes katër personave, e cila ka rezultuar me të shtëna armësh dhe lëndim të tre personave të përfshirë në këtë ngjarje.Më të komentuarat