Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Daçiq e heq Dinkiqin nga kabineti qeveritar

Beograd, (Kosovapress) 30 Korrik 2013 18:03

Në Serbi, pjesë e koalicionit qeverisës nuk do jetë më partia e Rajoneve të Bashkuara ka njoftuar kryeministri serb, Ivica Daçiq. “Kam vendosur që Mlagjan Dinkiq nuk do jetë më ministër i ekonomisë dhe financave”, ka thënë Daçiq para gazetarëve në Beograd.Më të komentuarat