Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Arrestohet vrasësi i tre personave në Vlorë

Vlorë, (Kosovapress) 29 Korrik 2013 18:35

Policia e Vlorës vuri në pranga autorin e vrasjes së tre persona ditën e djeshme në plazhin e Vlorës. Ai është 18 vjeçari Luan Osmeni, banues në Vlorë dhe person me precedent penal.Nëpërmjet një konference për shtyp të mbajtur pasditen e sotme drejtuesit e Prokurorisë dhe Policisë së Vlorës zbardhën ngjarjen e rëndë të ndodhur pasditen e djeshme në vendin e quajtur ‘Kalaja’, në afërsi të Ujit të Ftohtë, në Vlorë ku si rezultat i breshërive të automatikut mbetën të vrarë tre persona.



Më të komentuarat