Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Vlorë, 3 të vdekur dhe 2 të plagosur në plazh

Vlorë, (Kosovapress) 28 Korrik 2013 20:12

(I plotësuar) Breshëria e një arme kallashnikov u ka marrë jetën tre personave, ndërsa ka dyshime se dy të tjerë kanë mbetur të lënduar, në një plazh privat në qytetin e Vlorës, në afërsi të vendit të njohur në këtë zone si Kalaja.Më të komentuarat