Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Zjarr në Greqi, turistët hidhen në det

Athinë, (Kosovapress) 28 Korrik 2013 15:50

Një zjarr që shpërtheu në zonën Agjia Marina në Greqi, kërcënoi banorët dhe shtëpitë e tyre në Livadhin e Madh dhe Kutala. Zjarri i madh, sipas raporteve të policisë, ka djegur dy shtëpi duke rrezikuar edhe të tjerë.Më të komentuarat