Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Durrësi braktiset nga pushuesit

Prishtinë, (Kosovapress) 16 Korrik 2013 19:58

Plazhi i Durrësit zbrazet nga pushuesit në pikun e sezonit turistik. Tetëdhjetë për qind e pushuesëve nga Kosova dhe Maqedonia janë larguar për të festuar muajin e Ramazanit në vendlindjen e tyre. Pronarë të hoteleve, restoranteve dhe të njësive tregtare përgjatë bregdetit pohojnë se sezoni veror i këtij viti konsiderohet si më i keqi në 10 vitet e fundit.Më të komentuarat