Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Burri vret gruan me 5 plumba e më pas vetëplagoset

Tiranë, (Kosovapress) 15 Korrik 2013 19:46

Kryeqyteti i Shqipërisë është tronditur pasditen e sotme nga një tjetër vrasje brenda familjes, ku një burrë ka qëlluar me automatik në drejtim të bashkëshortes së tij, duke e lënë të vdekur në vend, dhe më pas është vetëplagosur me të njëjtën armë.Më të komentuarat