Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Stamboll: Policia hodhi gaz lotsjellës kundër protestuesve

Stamboll, (Kosovapress) 08 Korrik 2013 21:06

Policia në Stamboll ka hedhur gaz lotsjellës dhe topa uji për t’i shpërndarë protestuesit, që ,përpiqeshin të tubohen në parkun, i cili ishte skenë e përleshjeve muajin e kaluar.Më të komentuarat