Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Përplaset me trafikndarësen, vdes 62-vjeçari

Durrës, (Kosovapress) 06 Korrik 2013 10:28

Një aksident automobilistik i mori jetën një 62-vjeçari ditën e sotme, në orët e para të mëngjesit. Mësohet se 62-vjeçari, Shpëtim Tepshi, humbi kontrollin e mjetit të tij tip “Mercedes-Benz” dhe u përplas me trafikndarësen e rrugës.Më të komentuarat