Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Përplasen trenat, një i vdekur

Bern, (Kosovapress) 30 Korrik 2013 08:04

Një ndeshje frontale midis dy trenave në kantonin Vaud të Zvicrës, gjatë mbrëmjes së të hënës ka rezultuar me të paktën një të vdekur dhe 44 të tjerë të lënduar.Më të komentuarat