Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Forcat afgane vrasin 45 talebanë

Kabul, (Kosovapress) 28 Korrik 2013 13:23

Të paktën 45 rebelë talebanë janë vrarë nga forcat e koalicionit dhe ato afgane në jug të Afganistanit të dielën, njoftojnë autoritetet e vendit.Më të komentuarat