Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Protesta të përgjakshme në Kairo me mbi 100 të vrarë

Kajro, (Kosovapress) 27 Korrik 2013 19:48

Më shumë se 100 njerëz janë vrarë dhe më shumë se 1.500 të tjerë janë lënduar në Kairo në një protestë të mbajtur nga mbështetësit e presidentit të rrëzuar egjiptian Mohammed Morsi.Më të komentuarat