Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Shpërthim gazi në Siberi, dy të vrarë

Siberi, (Kosovapress) 08 Korrik 2013 21:56

Një shpërthim gazi në hidrocentralin Krasnoyarsk të Siberisë ka vrarë dy persona dhe plagosur së paku një tjetër.Më të komentuarat