Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Egjipt: 51 të vrarë në përleshjet me ushtrinë

Kajro, (Kosovapress) 08 Korrik 2013 19:27

Raportohet se numri i të vrarëve në Egjipt, nga përleshjet ndërmjet forcave të sigurisë dhe mbështetësve të presidentit islamist të përmbysur, Muhammad Morsi, ka arritur në 51.Më të komentuarat