Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Rrëzohet "Boing 777", dy të vdekur (Video)

San Francisko, (Kosovapress) 07 Korrik 2013 09:01

Gjatë aterrimit në aeroportin e San Franciskos është rrëzuar një “Boing 777” i kompanisë “Azijana Airlines” i cili po fluturonte nga Seuli. Sipas raporteve të agjencive të huaja, në aeroplan ndodheshin 291 udhëtarë dhe 16 anëtarë të ekuipazhit. Raportohet për dy të vdekur.Më të komentuarat