Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Ja pse u mbyll aeroporti më i rrezikshëm në botë

Hong Kong, (Kosovapress) 06 Korrik 2013 11:19

Me një bazament artificial të ndërtuar mbi det dhe në mes të qiellgërvishtësve dhe majave të thepisura të maleve, aeroporti i Kai Tak-ut në Hong Kong ka qenë një nga testet më të vështira për çdo pilot.Më të komentuarat