Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 

Washingtoni uron Iranin për zgjedhjet

Uashington , (Kosovapress) 16 Qershor 2013 11:21

Shtetet e Bashkuara i kanë uruar Iranit për mbarëvajtjen e zgjedhjeve presidenciale, por kanë kritikuar cenzurën, kërcënimet dhe mungesën e transparencës gjatë fushatës zgjedhore.Më të komentuarat