Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

Afërdita: Rikthimi me Shpatin? Kurrë mos thuaj kurrë

Prishtinë, (Kosovapress) 07 Korrik 2013 13:47

Afërdita Dreshaj, “superstari” i show biz-it rrëfen e ka lënë të hapur mundësinë e ribashkimit me këngëtarin Shpat Kasapi. Ajo thotë se me këngëtarin nga Maqedonia kanë mbetur shokë dhe se kanë një komunikim normal.Më të komentuarat