Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 
 

Fakte që nuk i dinit mbi gjumin

Londër, (Kosovapress) 29 Maj 2013 07:51

Kur jeni në gjumë, truri juaj rimerr energji, qelizat tuaja riparojnë veten dhe trupi juaj lëshon hormone të rëndësishme.Më të komentuarat