Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

reklama KosovaPress
reklama KosovaPress
 
 

KB Sigal Prishtina prezanton trajnerin e ri

Prishtinë, (Kosovapress) 30 Korrik 2013 14:38

Klubi i Basketbollit Sigal Prishtina edhe zyrtarisht ka prezantuar trajnerin e ri, turkun Ceyhun Cabadak. Drejtuesit e KB Sigal Prishtina janë shprehur se nga trajneri i ri presin një debutim të suksesshëm dhe rezultate të mira. Trajneri turk ka nënshkruar kontratë një vjeçare me klubin më të trofeshëm në vend.Më të komentuarat