Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

reklama KosovaPress
reklama KosovaPress
 
 

Crespo: Serie A po rikthen lavdinë

Romë, (Kosovapress) 29 Korrik 2013 15:05

Hernan Crespo mendon se Serie A është në rrugë për tu rikthyer në ditët e lavdishme pas transfereve të fundit që ka bërë klubi i Napolit me sjelljen nga Real Madridi të sulmuesit Gonzalo Higuain dhe Juventusit me blerjen e Carlos Tevez.Më të komentuarat