Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

reklama KosovaPress
reklama KosovaPress
 
 

Bayern 40 milion funte për David Luiz

Munich, (Kosovapress) 29 Korrik 2013 09:12

Bayern Munich është i interesuar për David Luizin dhe për të ofron më shumë se 40 milion funte.Më të komentuarat