Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

 
 
 

Haradinaj: Ekonomia është pjesa kyçe e politikëbërjes (Video)

Prishtinë, (Kosovapress) 05 Korrik 2013 12:35

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kandidatja për kryetare të Istogut nga AAK-ja, Donika Kadaj- Bujupi kanë vizituar kompaninë e qumështores “Vita”, në Istog, për të parë nga afër, nivelin e ekspertizës dhe të gjitha punët që kryhen në kompani.Më të komentuarat