Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

reklama KosovaPress
reklama KosovaPress
 
 
 

Jahjaga priti Imzot Dodë Gjergjin

Prishtinë, (Kosovapress) 31 Korrik 2013 16:03

Presidentja e Republikës së Kosovës, AtifeteJahjaga, priti sot në takim Ipeshkvin e Ipeshkëvisë së Kosovës, Imzot Dodë Gjergji, me të cilin ka biseduar rreth aktiviteteve dhe angazhimeve që Ipeshkëvia po zhvillon.Më të komentuarat