Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

reklama KosovaPress
reklama KosovaPress
 
 
 

Serbët mbajnë të bllokuar magjistralen e Ibrit në veri

Mitrovicë, (Kosovapress) 30 Korrik 2013 11:24

Dhjetëra serbë që nga dita e djeshme vazhdojnë ta mbajnë të bllokuar magjistralen e Ibrit tek kryqi i vendosur në fshatin Rudarë të Zveçanit, duke penguar në këtë mënyrë qarkullimin e automjeteve në drejtimin Mitrovicë-Leposaviq dhe anasjelltas.Më të komentuarat